למה עובדים לא אוהבים להשתמש במערכות crm גדולות

מערכת CRM

למה עובדים לא אוהבים להשתמש במערכות crm גדולות (ודי בצדק)

מערכות crm קלאסיות שפועלות היום, הן בד״כ מערכות מסורבלות, טפסים ארוכים שצריך למלא, ניווט לא אינטואטיבי ותמיד נדמה שכל פעולה שצריך לרשום בcrm מאריכה את הדרך.

תוכנות crm בד”כ מותאמות לחברות גדולות וענקיות, כאלה שדורשות תהליכים מורכבים, ובשל כך מערכות crm רבות, עמוסות טפסים, תפריטים ושדות שבד״כ מעמיסים יוצרים חוויה מסורבלת ולא אינטואיטיבית.

בחברות רבות, איזורים שלמים בתוכנות crm לא נמצאים בשימוש, אבל עדיין מעמיסים ומסרבלים את העבודה בתוכנת ה- crm

בנוסף, עודף מידע, שדות וטפסים, מסיטים את תשומת הלב מהדברים החשובים באמת.

היום, ישנם בשוק פתרונות שנקראים light-crm שבד״כ מנטרלות איזורים מורכבים ומיותרים, כך שרק החלקים המרכזיים והחשובים נשארים במערכת.

ביזמו היא אחת הדוגמאות המוצלחות לכך. בביזמו (תוכנת CRM) העיקר הוא הלקוח והפרויקט/משימה, וכל ההערות, פגישות, משימות ותאריכים חשובים נמצאים במסך אחד. הוספת איש קשר מתבצעת במסך פשוט וניתן להוסיף אנשי קשר במינימום פרטים ובמהירות. בביזמו, גם כל הקבצים כמו: הסכמים, חוזים, גרפיקה וכו׳, יכולים להיות מאוחסנם בצורה נוחה ומשויכת ללקוח.

בביזמו, תוכלו לסווג אנשי קשר וחברות על ידי שימוש בתגיות, במקום לסווג לפי קטגוריות או או מסגרות אחרות, עם תגיות תוכל לסווג אנשי קשר לפי אינספור אפשרויות, ו״לחתוך״ נתונים במגוון צורות.

בביזמו תוכל לשייך הזדמנויות עסקיות לאנשי קשר, שם תוכל להגדיר את סוג העסקה, סכום העסקה ואת הסטטוס שלה. מאוד קל בביזמו, לדעת בכל זמן נתון, אילו הזדמנויות עסקיות עומדות עכשיו על הפרק, מה הסטטוס שלהן, השווי שלהם ואת האינטראקציות האחרונות של כל הזדמנות עסקית.

ברוב החברות, עבודה עם לקוח כוללות פגישות, אירועים שונים, מעקב ומשימות, כל אילו יכולים בביזמו להיות משוייכים לאיש קשר או לקוח, ולראות את הכל מרוכז במקום אחד. היומן של ביזמו תמיד יוכל לתזכיר אותך לפני פגישה, או משימה שהיית צריך לבצע עבור הלקוח שלך. תוכלו בקלות לראות את היומן שלכם בביזמו בתוכנות אאוט לוק, בלוח השנה באייפון ובכל תוכנת לוח שנה אחרת. כל שינוי שיתבצע ביומן של ביזמו, ישתקף באופן אוטומטי תוכל לראות בכל לוח שנה באמצעות iCal feed.

בביזמו ישנה אפשרות נוספת, של רישום זמן אינטואיטיבי כשאתה עובד על משימות שקשורות ללקוח, וכמובן לקבל דוחות, כמה זמן הושקע בכל לקוח, באילו משימות ועל ידי איזה עובד בחברה.
הרבה עסקים מחייבים לקוחות לפי שעות, כמו עורכי דין, יועצים, חברות פרסום גרפיקה וכו׳, עם רישום זמן אינטראקטיבי, תוכל לדעת בדיוק את הסכום שבו אתה צריך לחייב את הלקוח. תוכל גם להוציא ללקוח דוח מפורט על מה בדיוק הושקע הזמן.

אחד הדברים הכי כיפיים בביזמו, הוא הדוח היומי. כל בוקר תוכלו לקבל למייל, דוח יומי, שיפרט מה בדיוק קרה אתמול בחברה. אילו משימות הושלמו ואילו התווספו, אילו אינטראקציות התבצעו עם לקוחות או הזדמנויות עסקיות שהתעדכנו. עם ביזמו, לא תצטרך יותר להתעדכן מה קרה בפגישות או בשיחות טלפון, הכל יהיה מונח לפניך.

כשאתה שולח מייל ללקוח או איש קשר בתוכנת המייל שלך, תוכל לשייך את המייל ששלחת לאיש הקשר באופן אוטומטי למערכת crm על ידי שימוש בתיבת דואר ייחודית ונסתרת המצורפת למיילים שאתה שולח, תיבת המייל תסתנכרן באופן אוטומטי עם מערכת crm ותשייך את המייל לאיש הקשר המתאים, במקום להעתיק ולהדביק את המייל ב crm. באופן ידני.

לסיור בביזמו

התחל להשתמש ב-BIZMO. ניסיון חינם למשך 30 יום.

הירשם עכשיו