פיתוח אפליקציה לניהול לקוחות

אפליקציה לניהול לקוחות

כיום, ישנם מס’ אפליקציות שפותחו במטרה לשלוט ולנהל את לקוחות העסק. האפליקציה למעשה מיועדת למנעד רחב של אנשי מקצוע שיכולים להיעזר בה ולהפיק ממנה הרבה תועלת. קיים מבחר רחב של חברות תוכנה המתמחות בפיתוח אפליקציה לניהול לקוחות.

מה מעניקה אפליקציה לניהול לקוחות?

אפליקציה לניהול לקוחות מאפשרת פונקציות רבות כגון: ניהול העסק בתוך יומן עסקי, היומן כולל רישום של כל הלקוחות באופן מסודר. היא מאפשרת קביעת פגישות, היא מתריעה ומספקת מגוון של תזכורות, היא שולחת הודעות ללקוחות ולכל עובד בעסק. היא מדווחת על הוצאות, מדווחת גם על הכנסות, היא מייצרת ריכוז של דוחות.

האפליקציה קלה ונוחה מאוד לתפעול ולא דורשת זמן למידה רב. כמו כן היא זמינה ונגישה לכל אחד. היתרון הבולט עבור פיתוח אפליקציה עם חברת תוכנה הוא שהיא מאפשרת בעזרת הקשה אחת לקבל דוחות מפורטים ורבים על כל לקוח ולקוח בכל פרמטר שנרצה- הוצאות מפורטות או הכנסות והיא מצליחה לספק במקביל הודעות לכל היעדים באופן קל ופשוט.

אילו פונקציות קיימות באפליקציה?

לקוחות

האפליקציה מרכזת רשימות מסודרות של אנשי הקשר שרלוונטיים לעסק, את הלקוחות, ספקים, מטופלים, תלמידים, כל מי שמקבל או מעניק שירות כזה או אחר. אפשר לשלוח את הפרטים של הלקוח ישר מרשימת אנשי הקשר או גם ניתן למלא באופן פרטני כל לקוח עסקי שיופיע במקום ספציפי וזמין.

מפגשים

לאפליקציה יש יומן עבודה שבו אפשר לתכנן ולקבוע פגישות לפי השעה הרצויה עם כל הלקוחות שנהיה מעוניינים לפגוש. ניתן לקבוע מפגש עם אותו הלקוח גם שבועות קדימה וכמו כן ניתן לקבל התראה ותזכורת על כל המפגשים. אפשר לקבוע מספר מסוים של חזרה על ההתראה ולתכנן פגישות נוספות במקביל ביומן היומי או השבועי.

תשלומים

האפליקציה מאפשרת מעקב צמוד ומדויק על התשלומים וכל ההכנסות לפי כל לקוח או לפי הכנסה חודשית, זאת על פי בחירה של בעל העסק.

הוצאות

כאמור האפליקציה מטרתה מעקב שוטף גם על ההוצאות של העסק שהן רבות והיא מארגנת הכל ברשימה מאוד מסודרת וברורה עפ”י תאריכים ומספרים, או על פי הגדרות שנבחר מראש.

תזכורות

באפליקציה יהיה אפשר לקבוע כל תזכורת רצויה עבור לקוח, אם זה לדוגמא על זמן תשלום או כל תזכורת אחרת וגם היא מזכירה תאריכים שהם חשובים.

הודעות

האפליקציה מספקת שליחת הודעות תמידית באופן הכי נוח ופשוט שיש ללקוח לפי הבחירה.

גיבוי

לאפליקציה יש גיבוי ועדכון שוטף שניתן גם לשלוח במייל ואפשר במידת הצורך לשחזר נתונים.

לסיכום

אפליקציה לניהול לקוחות מאפשרת מגוון רחב של פעולות לשליטה וניהול כל הלקוחות בעסק. בין אם העסק קטן, בינוני וגדול ישנם אפליקציות ידידותיות המאפשרות שליטה מלאה בכל לקוחות העסק.

התחל להשתמש ב-BIZMO. ניסיון חינם למשך 30 יום.

הירשם עכשיו