4 דרכים לניהול משימות יעיל ופרודוקטיבי

דרכים לניהול משימות יעיל ופרודוקטיבי

ישנם מליוני מאמרים וספרים על פרודוקטיביות. אבל אם תתחיל ליישם לפחות 3 מהנקודות הבאות, אתה כבר תרגיש בהבדל.

1. אל תבדוק את המייל שלך בבוקר

טוב, זה לא פשוט, אפילו שלא בטוח שתתמיד בזה, תאמינו לי, זאת עצה מצויינת. אתה צריך לתכנן, לארגן את הפרויקטים שלך, משימות ואבני דרך אז שכשתקום בבוקר, אתה כבר תדע בדיוק מה אתה צריך לעשות. בכל מקרה, בדיקת המייל לא צריכה להיות הדבר הראשון שאתם עושים, למה? מכיון שהמיילים שתקבל יכולים להיות לא צפויים ואתה לא רוצה לבזבז את החלק הראשון של היום, כשהראש שלנו נמצא במיטבו, על דברים לא צפויים או כל מיני הודעות אחרות שנקבל.

על מנת לבצע את זה, הדבר הראשון שאנחנו צריכים לעשות הוא להגביל את בדיקת המיילים לפעמיים ביום, לא יותר. פעם אחת בבוקר ופעם שניה בסוף יום העבודה. אנחנו תמיד החשבנו את עצמנו לסוג של מכורים למיילים ככה שלבדוק מיילים פעמיים ביום היה הישג עבורנו. הצעד השני הוא לא לבדוק מיילים דבר ראשון, ולדחות את המשימה הזאת לאחר שעברת על המשימות שלך.
ניהול פרויקטים הוא דבר שמצריך בחינה מדוקדקת של הזמן שלך

ותמיד תזכרו: אף אחד לא מצפה לקבל תגובה במייל אחרי 10 דקות, אז בלי לחץ.

2. תקום מוקדם

אתם בטח כבר שמעתם את העצה הזאת קודם. אנחנו לא יודעים אם קראתם את זה קודם אצל אריק ברקר מביזנס אינסיידר, אבל הוא חוזר די הרבה על הנקודה הזאת. בכנות, אנחנו משוכנעים שמרבית האנשים גם לא מצליחים ליישם את זה כל יום, ולפעמים גם להם יש אילוצים שמונעים מהם לעשות כן, אבל זה דבר ידוע, כשאתם עושים את זה יותר בבוקר, אתם עושים את זה טוב יותר. בנוסף, יש איזה סוג של סיפוק עצמי שאתם עובדים שכולם עדיין ישנים (לפחות לנו).

3. תכנון ותעדוף במקום האחרון

בסוף היום תבדקו מה בוצע ותתכנן את היום הבא. באופן הזה אתה תבין מה באמת חשוב ומה לא. רובנו מעמיסים על עצמם עם יותר מדי דברים שבחיים לא נצליח להשלים בזמן. תמחק מהרשימה את המשימות הפחות חשובות. בבוקר, אם לא תהיה מוצף במחשבות כמו: “אלוהים אדירים, יש לי כל כך הרבה לעשות, אני אפילו לא יודע איך להתחיל את היום הזה!”.
ניהול משימות חכם הוא דבר שישפל את הביצועים שלך באופן משמעותי ביותר ויקדם אותך בדרך להיות יותר פרודוקטיבי.

רמז: נסו לתכנן פגישות ושיחות טלפון אחה”צ. אנשים מסביבכם צריכים להבין שהזמן שלכם הוא משאב מוגבל ויקר, אם הם צריכים אותו, שיקבעו אתכם מראש ולסיבה מוגדרת.

4. ספורט ואויר צח

עשו ספורט בשביל לנקות את ראש, בשביל הגב, ובשביל הנשמה שלכם. זוהי משימה מאוד חשובה, אל תיתנו לאנשים אחרים או פגישות לקחת את זה ממכם!

התחל להשתמש ב-BIZMO. ניסיון חינם למשך 30 יום.

הירשם עכשיו